U bent hier

Linne Dames winnen met 10-0

De dames van vv Linne hebben gisteren een monsterscore behaald tegen de gasten van BSV Limburgia (Brunssum). Er werd met maar liefst 10-0 gewonnen, waaronder (opnieuw) zeven doelpunten van Gaby Mevissen. De overige doelpunten werden gemaakt door Josuine Schuren, Sofie Saelmans en Audrey Thijssen.

 

Door de overwinning blijven de dames van Linne op kop in de 5e klasse. Echter is de stand vertekend, gezien de verschillende aantallen gespeelde wedstrijden van alle teams. Als we kijken naar de verliespunten, dan staat Linne op een 2e plek, met drie verliespunten meer dan Slekker Boys VR1. Een zeer knappe prestatie van de dames van trainer John op 't Veld, die zich nu gaan richten op de strijd om het kampioenschap!

 

 

Al meer es 100 jaor noeats allein