U bent hier

Linne knokt zich naar punt

Linne heeft zich afgelopen zondag knap naar een punt geknokt in de thuiswedstrijd tegen HBC '09. Na drie minuten stond Linne al met 0-2 achter en leek de wedstrijd al gespeeld. Zeker toen het na een dik half uur spelen ook nog 0-3 werd voor HBC. Kai deed voor rust nog iets terug door een kopbal binnen te knikken en zo de ruststand op 1-3 te brengen. Na de rust werd de druk op het doel van HBC opgevoerd en kwamen zij er niet meer uit. Dit resulteerde in twee treffers van Tom Derks, waardoor Linne alsnog een punt uit het vuur sleepte.

 

Overige uitslagen:

Linne 2 - DVO 3: 2-1 (Bram Bongers en Sjoerd Berkhout)

Linne 3 speelde niet

Linne VR 1 - ST GKC/RKHVC/RKESV VR 1: 3-4 (Gaby Mevissen 2x en Naomi Henderickx)

SVC Veteranen - Linne Veteranen: 5-5 (Manny v/d Beek 3x en Ron Schijven 2x)

Al meer es 100 jaor noeats allein