U bent hier

Linne lijdt eerste thuisnederlaag

Linne is er niet in geslaagd zijn ongeslagen thuisreeks voort te zetten. Er werd met 0-3 verloren van HBC'09. Door deze nederlaag zakt Linne weg uit de top en plaatst zich in de middenmoot van de competitie.

 

Vooral in de eerst helft was Linne niet geheel kansloos, echter hadden de voorwaartsen het vizier niet op scherp. Op slag van rust wist HBC '09 wel te scoren en ging met een voorsprong de rust in. Na de rust was Linne niet bij machte om het tij te keren en liep HBC '09 via een rake vrije trap en een afstandschot uit naar een 0-3 score. Dit was tevens de eindstand. Volgende week de proberen de rug weer te rechten op bezoek bij FC Maasgouw.

 

Overige uitslagen:

 

Linne 2 - SHH 5: 3-1 (Guus Schoemakers, Boy Jacobs en Kick Fleuren)

Linne 3 - EMS 2: 1-1 (Jeroen van Pol)

Linne 4 - Roosteren 2: 2-5 (Max Tillmans en Loek Zonneveld)

Linne VR1  - Heksenberg VR 1: 2-3 (Gaby Mevissen en Josuine Schuren)

Limbricht Veteranen - Linne Veteranen: 3-1 (Manny v/d Beek)

Al meer es 100 jaor noeats allein