U bent hier

Linne verliest in Posterholt

Linne heeft afgelopen zondag haar eerste verlies opgelopen in Posterholt tegen Oranje Blauw '15. Na enkele minuten stond de eindstand van 1-0 al op het scorebord. In een wedstrijd vol met tackles en overtredingen wist Linne geen vuist te maken, ondanks een veldoverwicht. Op een schot van Joos Ruefli tegen de paal na, waren er geen grote kansen te benoemen. Helaas bleef daardoor de derde overwinning uit, waar een gelijkspel minstens op zijn plaats was.

 

Linne 2 won thuis met 3-1 van vv Sittard 3. Doelpunten werden gemaakt door Levi Boom, Ruud Raemakers en Koen Ruefli.

 

Linne 3 won uit tegen buurman SNA met 0-1 dankzij een doelpunt van Manny v/d Beek en blijft zo koploper in hun klasse.

 

Linne VR1 speelde niet.

 

Linne Veteranen speelde met 2-2 gelijk tegen HBC '09. Ze stonde tot tien minuten voor tijd met 2-0 voor door doelpunten van Mehmet Ozturk en Gary Jones. Helaas kwam het inbrengen van Frans van Deur het voetbal niet ten goede en speelde men alsnog met 2-2 gelijk.

Al meer es 100 jaor noeats allein