U bent hier

Trainer Robert Dörenberg bezig aan laatste seizoen

Trainer Robert Dörenberg zal vv Linne aan het einde van dit seizoen verlaten. Robert heeft dan twee seizoenen de leiding gehad over de selectie van onze voetbalclub.

 

Het afgelopen seizoen (eerste seizoen van Robert Dörenberg) eindigde Linne op een knappe 5e plek in de vierde klasse C, nadat een jaar eerder degradatie ter nauwernood werd afgewend. Robert zal het huidige seizoen afmaken en daarna de Linne deur achter zich dicht trekken. Robert heeft aangegeven het bestuur en de technische commissie van feedback te willen voorzien om de ingeslagen weg voort te zetten. Het  bestuur en de technische commissie zullen zich nu gaan beramen op een profiel voor een trainer om het seizoen 2020/2021 mee te gaan starten.

 

 

Al meer es 100 jaor noeats allein