U bent hier

De sint- en kerstinkopen via Sponsorkliks

De feestdagen staan voor de deur en zeker in deze rare tijden zijn liefde en saamhorigheid extra belangrijk. Op gepaste afstand, met minder mensen, maar met nóg meer liefde en waardering voor elkaar dan ooit tevoren.

 

Vanwege de huidige maatregelen is shoppen en zoeken naar leuke cadeautjes natuurlijk niet zoals het altijd geweest is en het overgrote deel zal online aangeschaft worden. Denk aan websites als bol.com, coolblue.nl, maar ook aan aliexpress.com en alibaba.com. Als u hier inderdaad aan denkt, denk dan ook even aan vv Linne en onze Sponsorkliks pagina. Het kost u hetzelfde bedrag en slechts drie klikken extra. Van uw uitgegeven bedrag ontvangt vv Linne een klein percentage om deze bizarre periode goed door te kunnen komen.

 

Bedankt en blijf gezond, namens leden van vv Linne!

Al meer es 100 jaor noeats allein