U bent hier

Linne boekt tweede zege

Linne heeft gisteren haar tweede overwinning geboekt van het seizoen. In de thuiswedstrijd op een leeg en troosteloos sportpark wonnen de mannen van trainer Fahri Ozguzel met 2-1 van het sterke SVE. Alle doelpunten vielen na rust. Allereerst was het Tom Derks die kort na het begin van de 2e helft de score opende. Twintig minuten voor tijd verdubbelde Joos Ruefli de score en leek de overwinning binnen. Door een laat doelpunt van SVE was het nog even billen knijpen, maar met veel werklust werden de drie punten in Linne gehouden.

 

Overige uitslagen:

 

Linne 2 - DES Swalmen 2: 4-0 (Steve Krijgsman, Yuri Mestrom, Stan Raemakers en Roy Poels)

Linne 3 - EMS 4: 4-2 (Rick Schuren, Manny v/d Beek, Bas Suntjens en Gilbert Krekelberg)

Linne VR 1 - Oranje Blauw '15 VR 1: 0-1

Linne Veteranen speelde niet

Al meer es 100 jaor noeats allein