25 okt 2021 door Wouter

Iedere maandagochtend staan de accommodatie vrijwilligers klaar om allerlei klusjes op het sportpark te klaren. Om hen te ondersteunen, organiseert de voetbalclub jaarlijks een klusochtend waarbij men verwacht dat ieder senioren lid zijn steentje bijdraagt. Op zaterdagochtend 30 oktober zal deze jaarlijkse klusochtend plaatsvinden. De start zal zijn vanaf 09:00u, waarbij we hopen in het begin van de middag alles af te ronden. 

 

Onder leiding van de vrijwilligers zullen de leden allerlei taakjes krijgen om zo het sportpark weer mooi en verzorgd achter te laten. Denk hierbij aan:

 

  • Reclameborden afwassen
  • Scorebord poetsen
  • Terrassen schoonmaken
  • Onkruid rondom het veld verwijderen
  • Ramen wassen

 

We spreken de verwachting uit dat ieder seniorenlid aanwezig is, want vele handen maken licht werk en zal het niet heel veel tijd in beslag nemen.

 

Neem zelf ook een emmer, gereedschap, handschoenen etc. mee!

 

We zien ons zaterdag!

 

Het bestuur

 

Al mieër es 100 jaor noeats allein