08 jul 2022 door Wouter

De KNVB heeft de nieuwe competitie indeling voor het seizoen 2022/2023 bekend gemaakt. vv Linne zal komend seizoen wederom in de 4e klasse C actief zijn.

 

Het bestuur had enkele weken geleden bij de KNVB de aanvraag ingediend om voor het komende seizoen graag in de 4e klasse D ingedeeld te worden. Reden hiervoor waren kortere reisafstanden, meer wedstrijden tegen tegenstanders in de buurt, waardoor er ook wellicht meer publiek aanwezig kon zijn tijdens de wedstrijden. Helaas is aan dit verzoek geen gehoor gegeven en mogen we komend seizoen weer naar het zuiden toe.

 

De volledige indeling is als volgt:

 

Centrum Boys

FC Ria

HBC ‘09

IVS

VV Linne

RKVV Neerbeek

Oranje Blauw ‘15

VV Roosteren

SVM

Olympia Schinveld

Sporting Sittard ‘13

VV Born

VV Zwentibold

Waonder Forest

 

 

De indeling van de overige teams is nog niet bekend. Deze volgen zo spoedig mogelijk.

Al mieër es 100 jaor noeats allein