08 nov 2021 door Wouter

Vrijdagmiddag kreeg Linne 1 te horen dat wegens de vele Corona gevallen bij Roosteren de wedstrijd in Roosteren geen doorgang kon vinden. Voor hen dus een vrij weekend, maar dit gold niet voor de overige teams. Koplopers Linne 2 en Linne VR1 gingen helaas ten onder bij FC Maasgouw in Thorn. Linne 3 verloor bij de buren uit Herten en ook Linne 4 lukte het niet om hun eerste punten van het jaar te pakken.

 

Op zaterdagavond speelde de Linner Vets wél in Roosteren, maar gingen nipt met 2-1 ten onder. Het weekend werd gered door Linne 35+ die de ranglijst aanvoeren in hun vrijdagavond competitie. Zij wonnen drie wedstrijden en verloren er eentje.

 

zaterdag 6 november 2021
Wedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
Roosteren Veteranen - Linne Veteranen 2-1 Nick van Vlodrop

 

 

Zondag 7 november 2021
Wedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
FC Maasgouw 2 - vv Linne 2 5 - 1 Boy Jacobs
SHH 3 - vv Linne 3 4 - 1 Bas Suntjens
Conventus 2 - vv Linne 4 3 - 0  
FC Maasgouw VR 1 - vv Linne VR 1 4 - 3 Darnisha Sewbarasingh 3x

Al mieër es 100 jaor noeats allein