30 nov 2021 door Wouter

Door een afgelasting van SVE 1, kwam vv Linne 1 wederom niet in actie dit weekend. De overige seniorenteams deden dit op zondag wel.

 

Linne 4 pakte, na een knotsgek einde, haar eerste overwinning dit seizoen. In de laatste minuut leek de overwinning nog uit de handen te glippen door een late gelijkmaker van RKAVC 2. Echter was het Vincent Zeelen die in extremis een penalty verzilverde en hiermee de eerste driepunter aan Linne 4 bezorgde.

 

Linne 3 won eenvoudig met 8-0 van SVC 2000 5 en nestelt zich in de bovenste regionen van de ranglijst. Linne 2 deed geen goede zaken. Sinterklaas was wederom vroeg dit jaar en door drie cadeautjes ging SV Argo 2 met één punt naar huis; eindstand 3-3.

 

De vrouwentak van vv Linne blijft goed presteren. Ditmaal werden de vrouwen van DESM met lege handen naar huis gestuurd, 6-2 voor vv Linne.

 

Zondag 28 november 2021
Wedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
vv Linne 1 - SVE 1 AFGELAST  
vv Linne 2 - SV Argo 2 3 - 3 Tom Linders 2x en Stan Raemakers
vv Linne 3 - SVC 2000 5 8 - 0 Bas Suntjens 3x, Herre v/d Velde 2x, Bart Slabbers, Roy Poels en Stef Korsten
vv Linne 4 - RKAVC 2 4 - 3 Cas Eijssen, Vincent Zeelen, Milan Zeelen en Joost Broers 
Brevendia VR1 - vv Linne VR 1 6 - 2 Naomi Henderickx 2x, Darnisha Sewbarasingh, Gaby Mevissen, Karlijn Theunissen en Rian Vergoossen

 

 

Al mieër es 100 jaor noeats allein