14 dec 2022 door Wouter

Linne komt zaterdag 17 december in actie voor de voedselbank Midden-Limburg. Initiatiefnemer is 1e elftal doelman en aanvoerder Tim Suntjens. De voedselbank verkeert momenteel in zwaar weer. Voor het 3e jaar op rij organiseert Tim, samen met CV de Kwekkerte, een actie om zoveel mogelijk etenswaren in te zamelen voor de Voedselbank.

 

Op zaterdag 17 december gaan er ca. 30 vrijwilligers samen met Tim op pad om bij de mensen aan huis de producten op te halen. Zet aub. de producten in een kratje of een doos voor aan de straat, mocht je iets willen doneren aan de Voedselbank. Langsbrengen kan ook, vanaf 10.00u is er een drive-through geregeld bij café den Tegel op de Grotestraat in Linne.

 

Voor meer informatie, klik op de afbeelding hiernaast.

Al mieër es 100 jaor noeats allein