06 sep 2022 door Wouter

De jaarlijkse Club Support Actie van de Rabobank is weer van start gegaan. Ben jij lid van de Rabobank en wil jij vv Linne met enkele muisklikken vv Linne steunen? Het kost je niets, alleen een enkele keer klikken op je smartphone of laptop!

 

Sinds enkele jaren heeft de Rabobank de Club Support Actie in het leven geroepen. Het is eigenlijk heel simpel, hoe meer 'stemmen' onze voetbalclub krijgt, hoe groter het bedrag is wat de Rabobank uitkeert naar vv Linne.

 

Klik op onderstaande tekst op je smartphone of laptop en de stappen wijzen zich vanzelf. Vergeet ook niet je buurman, broer of tante te informeren dat ze moeten stemmen op vv Linne. Stemmen kan tot 27 september!

 

STEM  HIER OP VV LINNE TIJDENS DE RABOBANK CLUB SUPPORT ACTIE

Al mieër es 100 jaor noeats allein