30 apr 2021 door admin

Help selectielid Martijn Broen

neurloog op het UMC te Maastricht, om geld op te halen zodat er meer onderzoek mogelijk is naar hersentumoren. Via Five4Fiva; het wandel-, fiets- en trialloop evenement van Limburg, haalt Martijn geld op wat ten goede komt aan baanbrekend onderzoek naar kanker in het Maastricht UMC+ en de Limburgse partnerziekenhuizen.


Hersenkanker is één van de meest agressieve ziektes. Voor de meeste vormen van hersenkanker is geen genezing mogelijk. Onderzoek is dan ook van levensbelang! Er zijn duidelijke aanwijzingen dat bewegen een positief effect heeft op de kwaliteit van leven van mensen met een hersentumor en mogelijk zelfs op de overleving. Het team “Sport your BRAIN!” MUMC+ in Maastricht wil onderzoeken op welke manier dit precies gebeurd teneinde nieuwe effectieve behandelingen te ontwikkelen. Join onze neuro-oncologie MUMC groep: “Sport your BRAIN!” en we maken samen kilometers voor innovatief onderzoek naar hersentumoren in Maastricht!

 

Al mieër es 100 jaor noeats allein