05 aug 2023 door Wouter

Wederom mag vv Linne twee nieuwe bordsponsoren verwelkomen. Afgelopen maandag is de sponsorcommissie in de weer geweest om de borden een mooi plekje te geven langs het hoofdveld.

 

Brasserie LUS

De fonkelnieuwe Brasserie Lus in Linne is onlangs geopend door eigenaren Tim Neijnens en Bas Suntjens (speler van vv Linne 3). Zij hebben op een van de mooiste plekjes in Linne hun droom waargemaakt en een prachtige brasserie neergezet. Neem gauw een kijkje op hun website en reserveer uw plekje voor een lunch of heerlijk diner.

www.brasserielus.nl

 

Cillekens-Dreessens BV

Cillekens-Dreessens BV levert al jaren artikelen op het gebied van hang- en sluitwerk, gereedschappen, lastechniek en technische artikelen voor industrie en bouwnijverheid. Het assortiment bestaat uit zo’n 20.000 artikelen, die vrijwel allemaal op voorraad liggen.

Ze onderscheiden zich door een goede persoonlijke service en een veelzijdig aanbod van hoogwaardige producten.

 

Neem contact op via info@cillekens.nl óf 0475 - 322888

 

Als vereniging zijn wij ontzettend blij met deze twee nieuwe sponsoren. Wilt u ook sponsor worden, bekijk de mogelijkheden op onze website of neem contact op met sponsorcommissie@vvlinne.nl

Al mieër es 100 jaor noeats allein