29 mrt 2021 door Kai

Vanaf woensdag 7 april start voetbalschool Soccer Talentino's op de velden van Sportpark Linne met hun 10 wekelijkse trainingen. Ouders kunnen hun kinderen hier nog altijd voor aanmelden!

 

Enkele weken geleden heeft de eerste gratis clinic plaatsgevonden die super enthousiast is ontvangen door de kids, maar ook door de trainers. Vandaar dat zij nu besloten hebben om een mooie 10 weekse clinic te gaan verzorgen. Deze speciale editie start op woensdag 7 april en bestaat uit:

 

  • 10 trainingen
  • 1 special guest
  • De Soccer Talentino Cup

 

De focus bij iedere training ligt uiteraard op het plezier. Maar de kinderen gaan naar huis met extra techniek, inzicht, persoonlijkheid en snelheid in hun bagage. Alle gediplomeerde trainers volgen deze TIPS methode en zorgen voor enthousiasme onder de kinderen.

 

Soccer Talentino's is super trots op hetgeen wat ze nu bereikt hebben en willen de ouders bedanken voor het vertrouwen wat zij in deze groep trainers hebben.

 

Link voor aanmelden: https://www.soccertalentinos.nl/roermond/

 

Keep Playing - Keep Training - Be a Talentino!

Al mieër es 100 jaor noeats allein