10 okt 2022 door Wouter

vv Linne 3 redt een uiterst zware zondag voor de vv Linne. Zowel het 1e als ook het 2e team ging er met harde cijfers af. Gelukkig was vv Linne 3 wel in staat om de volledige drie punten te pakken tegen buurman SNA 2. vv Linne 2 ging op de vroege zondagochtend met pijnlijke cijfers (7-1) onderuit tegen SVM uit Munstergeleen. Roosteren deed het later niet veel minder tegen het vlaggenschip van onze vereniging. Ons eerste elftal moest zes tegendoelpunten incasseren en wist zelf niet tot scoren te komen.

 

Werk aan de winkel dus!!

 

Op zaterdag wisten de Vets, ondanks 4 doelpunten van Manny v/d Beek, geen overwinning te boeken tegen FC Catsop.

 

Zaterdag 8 oktober 2022
Wedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
FC Catsop Veteranen - vv Linne Veteranen 6 - 4 Manny v/d Beek 4x

 

 

Zondag 9 oktober 2022
Wedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
Roosteren 1 - vv Linne 1 6 - 0  
SVM 2 - vv Linne 2  7 - 1 Timon Essers 
SNA 2 - vv Linne 3  1 - 4 Bas Suntjens 2x, Rick Schuren en Danny v/d Beek
vv Linne VR 1  vrij  

Al mieër es 100 jaor noeats allein