25 okt 2023 door Wouter

Aanstaande zondag, 29 oktober, is het weer tijd voor een Zebra Zunjig. De activiteitencommissie heeft net zoals vorig jaar een Zebra Zunjig georganiseerd. Hiermee proberen we zoveel mogelijk leden, sponsoren en supporters richting het sportpark te bewegen voor een leuke dag.

 

Op het programma staan verschillende wedstrijden van ons seniorenteam. In de loop van de dag is er:

 

  • Fotograaf aanwezig bij alle wedstrijden
  • Vuurwerk bij de wedstrijd van vv Linne 1
  • Spelertjes van de week
  • Afterparty in de kantine

 

Daarnaast zijn alle sponsoren en leden van de 'Club van 100' uitgenodigd. Er zal ook weer een speciaal ontworpen wedstrijdboekje in de kantine liggen. We hopen jullie allen aanstaande zondag te mogen verwelkomen op ons sportpark!

 

Al mieër es 100 jaor noeats allein