18 apr 2023 door Kai

NAAM Audrey Thijssen GEBOREN 17 mei 2002 TEAM Dames 1 POSITIE Centrale verdediger JEUGDTEAMS Ik ben begonnen in de F4 in 2007. Via de E, D en C ben ik doorgestroomd naar de dames in 2016! STUDIE Inmiddels zit ik in het vierde jaar van de opleiding Sportkunde in Nijmegen. Ik woon dan ook al bijna 4 jaar op kamers in Nijmegen, maar kom elk weekend nog met plezier naar Linne om een potje te voetballen en gezelligheid te beleven in de kantine. Na de zomer ga ik beginnen aan de master Human Movement Sciences in Maastricht, maar ik blijf lekker in Nijmegen wonen. Dat ligt tenslotte om de hoek bij Maastricht haha! TROTS OP Mijn familie. GROOTSTE BLUNDER Toen ik 14 was en voor de eerste keer mee mocht trainen bij de dames moesten we over ‘horden’ springen. Binnen een paar minuten was ik gestruikeld en had ik kapotte knieën. We waren nog geen 3 minuten bezig met de oefeningen of ik was er al over gestruikeld, met als gevolg: kapotte knieën. Sindsdien is niets veranderd, want ik struikel wel vaker over mijn eigen voeten. MOOISTE VOETBALMOMENT Toen ik tijdens een wedstrijd tegen de Slek een paar jaar geleden als linkshalf binnen de eerste minuten al met twee afstandsschoten had gescoord. Tegenwoordig ben ik blij als ik één of twee keer scoor in het seizoen, haha. JEUGDIDOOL Siem de Jong. Doordat Siem de Jong de twee winnende doelpunten maakte in tijdens Ajax-Twente in 2011 werd Ajax voor de 30e keer landskampioen. Dat vond ik echt geweldig toen. LASTIGSTE SPELER OP DE TRAINING Gaby Mevissen, niet te stoppen. Houdt dat linkerbeen maar in de gaten. ETEN Friet, daar mag je me altijd voor wakker maken. DRINKEN Gin-tonic

 

"Het liefst word ik elke dag wakker in 30 graden met zon."

 

UITGAAN In de zomer ga ik graag naar festivals in en rondom Nijmegen, of naar de cafés daar, en in het weekend uiteraard biej Den Tegel. LAATSTE KEER DRONKEN Kan ik me niet meer herinneren. Dat was waarschijnlijk het probleem haha. TV Als ik een avondje niks te doen heb kan ik mezelf prima vermaken met een heerlijke aflevering van Married At First Sight, The Bachelorette en meer van dat soort onzin. Genieten. FILM Mijn favoriete films zijn Mamma Mia 1 en 2. Geweldig afgezaagd en lekker meeblèren met de nummers van ABBA. SOCIAL MEDIA Ik scrol vaak (iets te veel) door Instagram en TikTok. Beetje filmpjes kijken van recepten en andere onzin. MUZIEK Mijn muzieksmaak varieert van Suzan en Freek, tot Muse en weer terug. Dit jaar ga ik naar verschillende concerten van Muse, Suzan en Freek, Danny Vera en Celine Dion! Maar mijn favoriete artiest is en blijft Adele. Als zij ooit in Nederland optreedt, ga ik! SPAREN Meestal voor schoenen of voor vakanties. Schoenen heb je nooit genoeg en het liefst word ik elke dag wakker in 30 graden met zon. DROOM In 2022 heb ik een half jaar met vriendinnen op Bonaire gewoond voor ‘stage’. Dit was tot nu toe de beste tijd van mijn leven. Mijn droom is dan ook om nog meer van de wereld te gaan zien, voordat ik vastzit in de sleur van het werkleven. FAVORIETE VOETBALCLUB Ajax. Al van kleins af aan ging ik regelmatig met pap, die dan als PSV-fan gedwongen een Ajax-sjaal om moest, naar de Arena. Daar keek ik altijd mijn ogen uit! LINNE VR1 DIT SEIZOEN Kampioen, hopelijk. Ik heb nu al zin in het feest, minder in de day after.

  • audrey-thijssen

Al mieër es 100 jaor noeats allein